экстракт

унікальна комбінована
дія 5 рослин


гортайте донизу

унікальна концентрація

активно діючих компонентів

За своїм складом Синупрет® екстракт – це унікальний рослинний комплекс. Як і в інших формах Синупрет®, до складу активних інгредієнтів екстракту входять:

Дія корінь
горечавки
трава
вербени
квіти
бузини
трава
щавлю
квіти
первоцвіту
Секретолітична check check check check
Протинабрякова check check check check
Противірусна check check
Антибактеріальна check check
Горечавка жовта (Gentiana lutea)

Горечавка жовта (Gentiana lutea)

– це рослина роду тирлич (gentiana), родини тирличевих (gentianaceae). У медицині застосовують кореневища та коріння тирличу. Основною складовою горечавки жовтої є гіркі сполуки. Генціопікрин переважає кількісно, його частка становить 2-3% усієї гіркої сполуки, але гіркота амарогентину (частка якого становить приблизно 0,05%) перевищує гіркоту генціопікрину у 5000 разів, що й визначає цінність сполуки.
Вербена лікарська (Verbena officinalis)

Вербена лікарська (Verbena officinalis)

— це трав’яниста рослина сімейства вербенові (verbenaceae). Основні біологічно активні речовини вербени включають іридоідглікозиди (наприклад, вербеналін), флавоноїди, похідні гідроксикоричної кислоти, гіркі сполуки та ефірне масло.
Квіти бузини (Sambuki flos)

Квіти бузини (Sambuki flos)

використовують у лікувальних цілях. Найважливішою біологічно активною речовиною в складі квіток (понад 1%) є флавоноїди, переважно рутин.
Листя щавлю (Rumicis herba)

Листя щавлю (Rumicis herba)

використовують у лікувальних цілях. Разом зі щавлем звичайним (rumex acetosa l.) Використовують сухе листя та верхні частини стебла щавлю кучерявого (rumex obtusifolius l.). Крім усього іншого, щавель містить флавоноїди та похідні гідроксикоричної кислоти, тоді як галова кислота і похідні ферулової кислоти, які мають протизапальні, протимікробні та антиоксидантні властивості.
Первоцвіт (Primulae flos)

Первоцвіт (Primulae flos)

суцвіття первоцвіту з чашечкою містять флавоноїди. Разом з каротиноїдами, вони надають квіткам жовтий колір. Примін – це основний алерген, який відповідає за «алергію на примули». Сировина, яка використовується для виробництва Синупрет®, проходить перевірку на вміст приміну. Для виробництва препаратів використовується лише сировина без вмісту приміну.

перед використанням проконсультуйтесь з лікарем

самолікування може бути небезпечним для вашого здоров’я

свідоцтво про реєстрацію №ua/15267/01/01 від 15.08.2016 №836